Молодежный совет облпрофобъединения

БАННА

Інесса Ігорівна

обласна організація профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України

БЕРЕЗА

Олександр Станіславович

територіальна організація профспілки працівників вугільної промисловості України (голова Молодіжної ради)

БОЛОТІН

Олександр Миколайович

обласна організація профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей   промисловості України

ВЕРГУН

Вікторія Анатоліївна

обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України

ВІЛЕНСЬКИЙ

Ярослав Вікторович

обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я України

ДОРОШКО

Сергій Володимирович

дорожня профспілкова організація Придніпровської залізниці (ДОРПРОФСОЖ)

ЖЕЛЄЗНЯК

Світлана Олегівна

обласна організація профспілки машинобудівників та приладобудівників України

ЗАЯЦЬ

Дар’я Андріївна

профспілкова організація Дніпропетровської філії ПАТ «Укртелеком»

ЗЕЙНАЛОВА

Женя Айдинівна

обласна організація профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України

ІОСИПОВА

Оксана Олександрівна

головний спеціаліст з питань правового захисту - юрисконсульт Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

КАЛАШНІКОВА

Ольга Олександрівна

обласна організація профспілки працівників споживчої кооперації України

КАРНАУХ         

Максим Олександрович

обласна організація профспілки працівників Пенсійного фонду України

КАШУРА

Сергій Олександрович

рада ППО профспілки працівників космічного та загального машинобудування України

КИБАЛЬНИК

Ольга Володимирівна

обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг

КЛЮЄВ

Едуард Сергійович

регіональна організація профспілки працівників Національної академії наук України

КОЗАЧЕНКО

Наталія Станіславівна

Криворізька галузева організація профспілки працівників будівництва та промисловості будівельних матеріалів України

КОСТРИЦЯ

Дар’я Юріївна

обласна організація профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України

НЕЧАЄНКО

Володимир Миколайович

територіальна організація профспілки працівників Збройних Сил України

ПОГРІБНЯК

Олексій Михайлович

обласна організація профспілки працівників культури України

ПЯСКІВСЬКА

Оксана Петрівна

обласна організація профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України

СКРИПНИК

Ганна Юріївна

обласна профспілка працівників соціальної сфери (ВД ФСС з ТВП)

СОВА

Наталія Василівна

обласна організація профспілки працівників освіти і науки України

СОВА

Олена Іванівна

обласна організація профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України              

СЕВЕРИН

Ірина Іванівна

обласна організація харчової промисловості профспілки працівників агропромислового комплексу України

СЕРДЮК

Оксана Євгеніївна

обласна організація профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України

СУДАК

Володимир Миколайович

обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу України

ТАРАНЕНКО

Максим Миколайович

обласна організація профспілки працівників державних установ України

ТИЩЕНКО

Дмитро Григорович

обласна організація Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей

ХРЯЩЕВА

Вікторія Геннадіївна

обласна організація профспілки працівників машинобудування та металообробки України

ЧЕРНОВ

Юрій Михайлович

заступник голови Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок

ШУЛЬЦ

Віталій Юрійович

обласна організація Всеукраїнської незалежної профспілки

ЯЦЕНКО

Анастасія Вікторівна

обласна рада територіальних організацій Міжгалузевої ради профспілок