17 березня - День працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

  Департамент житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації і президія галузевого обкому профспілки щиро поздоровляють вас з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Завдяки вашому професіоналізму, свідомості особистої відповідальності за доручену справу споживачі отримують життєво необхідні послуги, які виконуються в кризових умовах для галузі. У цьому заслуга десятків тисяч водопровідників, електротранспортників, працівників житлового і теплового господарства, озеленювачів, шляховиків, працівників санітарного очищення територій, освітлювачів, перукарів і багатьох інших працівників. Виражаємо глибоку вдячність за вашу нелегку працю, розуміння відповідальності за виконання робіт для населення і інших споживачів.

   Нехай це свято надає вам енергії, оптимізму, сили, віри і надії на кращі часи. Нових вам звершень в нелегкій роботі на благо суспільства, зростання добробуту кожної сім'ї.Бажаємо міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, успіхів в праці, що приносить задоволення усім споживачам ваших послуг!

З повагою,

Директор Департаменту ЖКГ і будівництва              Голова обкому профспілки

облдержадміністрації                                                    А. І. Демідова

А. В. Коломоець