ФПУ ПІДТРИМАЛА ІНІЦІАТИВУ ДНІПРЯН

Як ми вже повідомляли, нещодавно на спільному засіданні обласної тристоронньої соціально-економічної ради та колегії ГУ Держпраці в Дніпропетровській області, серед інших, розглядалось і питання стосовно ускладнення останнім часом порядку визначення категорій та погодження списків працівників, які підлягають обов’язковим медичним оглядам.

Справа у тому, що створений при ГУ Держпраці відділ з питань гігієни праці, що займається медоглядами, дислокується лише в м. Дніпро. Тому соціальні партнери звернулись до Федерації профспілок України та Держпраці України щодо необхідності створення відповідних підрозділів з питань гігієни праці ще в кількох містах області.

Голова Федерація профспілок України Г.О.Осовий повідомив Облпрофоб’єднанню, що ФПУ підтримала ініціативу дніпрян і звернулась до Держпраці України стосовно організації таких підрозділів ще у п’яти містах області – Кривому Розі, Павлограді, Нікополі, Новомосковську, Кам'янському. ФПУ також висловила готовність у разі необхідності звернутися з цього питання до Кабінету Міністрів України.

                                                              Прес-центр Облпрофоб’єднання