Сучасні питання і шляхи їх вирішення

   26 серпня у Навчальному центрі Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок, який відповідає сучасним умовам для проведення заходів з навчання та обміну професійним досвідом, відбувся семінар для представників членських профспілкових організацій Облпрофоб’єднання й профорганізацій установ і об’єднань.

   Захід відкрила заступник директора Навчального центру Тетяна Лісіченко, яка визначила головні цілі та задачі семінару-навчання.

   З доповіддю про облік трудової діяльності працівників в електронній формі, перехід на електронні трудові книжки та правові наслідки профспілок у зв’язку із запровадженням електронних трудових книжок виступила експерт з трудових правовідносин і кадрового аудиту Світлана Заболотна. Продовжила навчальну програму в.о. начальника Дніпровського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Тетяна Шипова, яка ознайомила учасників з поетапним впровадженням e-лікарняних, навчила роботі з електронними реєстрами листків непрацездатності.

    Підбиваючи підсумки семінару, Т.Лісіченко відповіла на запитання учасників і зазначила, що у Навчальному центрі й надалі будуть намагатися проводити семінари з висвітлення широкого спектру сучасних питань, сприяючи підвищенню професійного рівня слухачів.

Навчальний центр

Дніпропетровського

обласного об’єднання профспілок