26 вересня - День машинобудівника

Центральний комітет профспілки працівників космічного та загального машинобудування України щиро вітає працівників та ветеранів галузі з професійним святом – Днем машинобудівника, який традиційно святкується у останню неділю вересня.

Офіційне проголошення цього фахового свята тільки підкреслює вагоме значення машинобудівної та приладобудівної галузі серед інших складових промисловості України.

Ми працюємо в одній із найскладніших галузей промисловості з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Завдяки творчому і відповідальному підходу до роботи конструкторів, інженерів, робітників та ветеранів підприємств галузі України була і залишається сильною країною, що володіє машинобудівним комплексом з величезними можливостями.

Ми впевнені, що нам з вами, шановні колеги, під силу відповісти на будь-які виклики сучасного швидкоплинного світу і успішно виконати усі завдання, які перед нами стануть.

Прийміть нашу щиру вдячність за сумлінну працю, терпіння і наполегливість у досягненні професійних результатів.

Зичимо всім вам міцного здоров’я, родинного затишку і щастя, нових здобутків у розбудові незалежної України.

Миру, добробуту, достатку на довгі роки вам та вашим родинам!

З повагою

Віктор ГАРМАШ,

голова профспілки працівників космічного

та загального машинобудування України.

******************************

Уважаемые машиностроители!

Президиум Днепропетровского областного совета профсоюза работников машиностроения и металлообработки Украины, искренне поздравляет вас с профессиональным праздником!

Выражаем вам почёт и уважение за добросовестный труд, поиск возможностей в сложных условиях сохранить трудовой коллектив, достигнутый уровень социальных гарантий.

Уверены, что из нынешних серьёзных испытаний, в которых находится отрасль, вы выйдите несломленными, сохранившими желание и умение работать, достичь высокого уровня реализации своего потенциала. Удачи и успехов вам в этом!

Пусть ваш опыт, знания, умение ваших рук найдут должную оценку и реализацию, что даст основу вашего достойного благосостояния.

Поздравляя вас с праздником, желаем, единства и согласия, осуществления планов и замыслов, здоровья всем вам, вашим родным и близким!

С уважением,

Л.Дольменко,

председатель Днепропетровского областного

совета профсоюза