Коли відремонтують «шахтарську» дорогу ?

 Наукові дослідження щодо впливу на психологічний стан та працездатність працівника таких факторів, як поїздка на роботу, організація харчування та виробничого побуту, свідчать про те, що найбільш негативним є збільшення часу, який працівник втрачає в дорозі.

   Саме з цією проблемою вже багато років стикаються трудівники шахтоуправління «Дніпровське» ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», яким доводиться їздити на роботу 15-кілометровим відрізком дороги від села Богданівка. Хоча «дорога» - це голосно сказано, бо насправді від неї – вже забули, коли її ремонтували – майже нічого не залишилось. І це не може не впливати на настрій та працездатність шахтарів.
  Неодноразові з цьго приводу звернення профкому і Теркому профспілки вугільників до Мінінфраструктури, облавтодору, народних депутатів України результату, на жаль, не дали.
     З цього ж приводу надсилались звернення і до керівництва облдержадміністрації від соціальних партнерів, керівників обласної соціально-економічної ради – облпрофоб’єднання та Федерації організації роботодавців.
 Щодо перспективи та пришвидшення вирішення наболілої проблеми 20 жовтня у Будинку профспілок за ініціативи голови Дніпропетровського теркому профспілки працівників вугільної промисловості С.Юнака відбулася спеціальна нарада. В ній взяли участь голова облпрофобєднгання В.Дубіль, керівник Федерації організацій роботодавців В.Сергєєв, в.о. директора департаменту ЖКХ та будівництва облдержадміністрації В.Верхотурцев.
  Керівник шахтарської профспілки ще раз звернув увагу на те, що затримка з ремонтом згаданої дороги викликає посилення соціальної напруги у чотирьохтисячному колективі шахтоуправління. Тому він вкотре закликав зробити все можливе, щоб при плануванні на 2022 р. обсягів дорожніх робіт в області обов’язково було включено до їхньої програми й ремонт «шахтарської» дороги в Богданівку.
 Детально розглянувши ситуацію та заслухавши аргументи керівника профільного департаменту ОДА В.Верхотурцева, сторони зосередили увагу на термінових напрямах поетапного вирішення питання, що, сподіваємось, надасть можливість вирішити проблему найближчим часом.

Прес-центр Дніпропетровського облпрофоб’єднання