Будівля підприємства "Будинок профспілок" є діловим центром Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок.

   Розташоване в самому центрі м. Дніпра (напроти Дніпропетровського академічного театру опери та балету), поряд із дитячим парком ім. Лазаря Глоби. Перед будинком знаходиться велике зручне авто паркування, а при необхідності підприємство надає послуги оренди площ власного гаража.

       

  • Оренда приміщень


Підприємство надає послуги оренди вільних площ виходячи з укладання типового договору. Оплата провадиться на розрахунковий рахунок підприємства згідно з виписаними рахунками.

  •                                                  Офісні приміщення


  • Кімнати площею від 14 до 64 кв. м із висотою стелі 3 м, із вбудованими             шафами. Вартість 1 кв. м – 300 грн. з ПДВ. У вартість включено всі комунальні послуги та щоденне прибирання приміщень. Вартість 1 кв. м підсобних та складських приміщень – 50 % від вартості офісних приміщень.

Перша оплата проводиться за перший та останній (гарантійний платіж) місяці оренди приміщення. Наступні платежі – до 15 числа поточного місяця.

 

  • Конференц-зали

Підприємство надає послуги конференц-залів для проведення семінарів, лекцій, презентацій, зборів тощо.

Зал №278 (на кшталт круглого столу) - місткістю до 40 осіб, з кондиціонером. Складається із двох суміжних приміщень. У першому, за бажання, орендар може організувати каву-паузу чи фуршет.


Зал №510. Світла зала місткістю 100 осіб, з кондиціонером. Оснащена зручними столами та стільцями, трибуною для лектора, президією.

    • Актова зала

  • Зал на 400 місць, з кондиціонером. Оснащена підйомним екраном. За потреби надається переносна трибуна, на сцені виставляються столи, стільці


    

Додатково пропонуємо послуги користування фліпчартом, переносним екраном, Wi-Fi.

Холл

Хол розташований на 2-му поверсі будівлі перед актовою залою. Весь холл можливо орендувати як для розміщення реклами, банерів, і весь хол для проведення виставок, презентацій (площа до 340 м2 ).

        

    

З питань оренди приміщень звертатись за адресою:

м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 93, каб. 282 (2 поверх),

тел.050 420 70 50, 050 079 28 10