Президент України підписав закон щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час

Президент України підписав закон щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час.
Закон спрямований на удосконалення системи бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації. Зокрема, ним визначаються умови, за яких військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, підлягають бронюванню.

Детальніше...

ВІДВЕРТА ТА ФАХОВА РОЗМОВА ЩОДО СИТУАЦІЇ У ВУГІЛЬНІЙ ГАЛУЗІ, ВИЗНАЧЕННЯ ШЛЯХІВ ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМ

8 грудня 2022 року у Києві у Будинку профспілок відбулось засідання Президії ЦК Профспілки працівників вугільної промисловості України.

У засіданні Президії взяли участь голови первинних профспілкових організацій підприємств галузі та представники територіальних комітетів, які не є членами Президії ЦК, Міністр енергетики України Герман Галущенкоголова всеукраїнського об’єднання «Федерації паливно-енергетичного комплексу України»  Анатолій Татаринов. Від ФПУ – заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін, керівництво ТОВ «ДТЕК Енерго», представники ЗМІ. Вів засідання Президії голова Профспілки Андрій Зимін.

Детальніше...

Працюємо, захищаємо, перемагаємо!

Під таким вкрай актуальним гаслом 6 грудня 2022 року в Дніпрі відбулася Звітна конференція Профспілки металургів і гірників України. Попри численні труднощі воєнного часу цей статутний захід пройшов за графіком і зібрав (одночасно в очному та онлайн форматах) 199 з 248 обраних делегатів – що забезпечило кворум для ухвалення стратегічних рішень стосовно подальшого розвитку ПМГУ

Детальніше...

Зі святом, наші захисники!

Сьогодні, 6 грудня, відзначається День Збройних сил України. Напередодні цього свята до Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок надійшов лист від командування Н-ської військової частини, над якою вже чимало років шефствують профспілки. В ньому висловлюється подяка за ту значну матеріальну і фінансову допомогу, яку надають обласні галузеві профспілкові організації. Це, за словами військових, сприяє вирішенню бойових задач (частина, зокрема, нещодавно особливо відзначилась під час звільнення від ворога Харківщини, а зараз веде важкі бої на Донбасі), поліпшенню технічного, харчового та медичного забезпечення.

Детальніше...

ЗМІ ПРО ФПУ. ЩОДО УЧАСТІ ДЕЛЕГАЦІЇ ФПУ В РОБОТІ 5–ГО ВСЕСВІТНЬОГО КОНГРЕСУ МКП

нями у Мельбурні завершився 5-й Всесвітній конгрес Міжнародної конфедерації профспілок (МКП), який кожні чотири роки збирає представників понад 300 національних профоб’єднань, щоб визначити глобальний порядок денний для профспілок всього світу.

Понад тисячу делегатів представляли близько 200 мільйонів трудящих з понад 130 країн світу, у їх числі - делегація  ФПУ на чолі з Головою ФПУ Григорієм Осовим.  

Детальніше...

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ОБГОВОРИЛИ ЗАКОНОПРОЄКТ «ПРО БЕЗПЕКУ І ЗДОРОВ’Я ПРАЦІВНИКІВ НА РОБОТІ»

30  листопада 2022 р. відбулася узгоджувальна  онлайн нарада  представників трьох сторін соціального діалогу щодо законопроєкту Мінекономіки  «Про безпеку і здоров’я працівників на роботі».

Від профспілкової сторони в нараді взяли участь заступник Голови ФПУ Василь  Андреєв, фахівці департаменту охорони праці апарату ФПУ та членських організацій СПО об’єднань профспілок. 

Детальніше...

Переймаємо профспілковий досвід Данії

Наша Профспілка вже не перший рік співпрацює з  Об’єднаною федерацією робітників Данії-3F, вивчаючи та запроваджуючи їхній досвід роботи.

На початку 2022 року було розпочато спільний проєкт «Захист прав через сильні профспілки», фінансування  якого  здійснювалося коштом Об’єднаної федерації  робітників Данії-3F

Детальніше...