ЗВЕРНЕННЯ ДО ЗАКОНОДАВЦІВ

Враховуючи те, що ситуація з підвищенням тарифів на газ та електроенергію для населення продовжує загострюватись, президія облпрофоб’єднання 12 січня звернулась до голови Верховної Ради України Д.Разумкова та народних депутатів від Дніпропетровщини з пропозицією про внесення та терміновий розгляд законопроєкту про призупинення підвищення тарифів та введення мораторію на час пандемії коронавірусу на підвищення цін і тарифів.

Подробнее...

Особливості роботи в умовах неповного робочого часу

Державний центр зайнятості нагадав, що неповна зайнятість – це зайнятість працівника на умовах робочого часу, що менший від норми, передбаченої законодавством, і може встановлюватися за договором між працівником і роботодавцем з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку (п. 11 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про зайнятість населення»). Про це йдеться на офіційному сайті центру зайнятості.

Подробнее...

1 СІЧНЯ МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА ЗРОСЛА ДО 6000 ГРИВЕНЬ. ЩО ДАЛІ?

1 січня 2021 року мінімалка в Україні зросла на 1 тисячу гривень – від 5000 до 6000 гривень. А з 1 грудня 2021 року цей показник має становити 6,5 тисяч гривень з відповідним переглядом видатків на оплату праці працівників бюджетної сфери. 

Подробнее...

ПРОФСПІЛКИ – ВЛАДІ: ТАКІ РЕКОРДИ НАМ НЕ ПОТРІБНІ

Значне падіння виробництва у 2020 р. призвело до суттєвого погіршення фінансового стану більшості підприємств країни, а також зростання зарплатних боргів. Станом на 1 грудня минулого року вони перевищили 4 мільярда гривень, що є найгіршим показником за останнє десятиріччя. З початку 2020-го зарплатні борги в Україні зросли на 25%.

Подробнее...