ЦІНОВА ВАКХАНАЛІЯ ЗНЕЦІНЮЄ ЗАРПЛАТУ

Як вже повідомлялось, минулого року президія Дніпропетровського облпрофоб’єднання, у зв’язку з різким зростанням цін на продукти харчування та викликаним цим знеціненням заробітної плати трудящих, двічі зверталась до керівництва держави та області, а також Федерації профспілок України з вимогою вжиття дійових заходів для зупинення гонки цін та галопуючої інфляції.

Подробнее...

ОБЛРАДА ПОДІЛЯЄ СТУРБОВАНІСТЬ ПРОФСПІЛОК

Як ми вже повідомляли, нещодавно Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок надіслало звернення до Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, облдержадміністрації, обласної ради та Федерації профспілок України, у якому висловило стурбованість з приводу зростання цін на продукти харчування. Днями до облпрофцентру надійшла відповідь від в.о. голови облради М.Куюмчана, у якій йдеться про наступне:

Подробнее...

Колдоговір - в дії

Дніпропетровська обласна організація харчової промисловості профспілок працівників АПК вітає колектив ПрАТ з ІІ "Дніпропетровський олійноекстракційний завод" (голова правління Андрій Малапура, голова первинної профспілкової організації Георгій Холод) з виконанням умов колективного договору за 2017 рік та прийняттям нового на 2018 рік. Бажаємо плідної співпраці та конструктивного соціального діалогу для виконання колективного договору у 2018 році!

Досвід - в реальні справи

Профспілковці-освітяни Дніпропетровської обласної та Київської міської організацій стали учасниками семінару голів районних організацій профспілки та первинних профорганізацій вищих навчальних закладів з питань проведення ефективних переговорів.

Подробнее...