ВІДКРИТИЙ ЛИСТ СПО ОБ’ЄДНАНЬ ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ДО ПАРЛАМЕНТАРІВ УКРАЇНИ ІЗ ЗАКЛИКОМ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ПРОЕКТ ЗАКОНУ № 5371!

У час тяжких випробувань, які випали на долю нашого багатостраждального народу, коли на плечі простих людей ліг основний тягар боротьби за свободу та незалежність Батьківщини, коли всі сили і увага людей віданні цій святій справі, законодавчий орган – парламент країни 12 травня 2022 року приймає у першому читанні законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність», який значно обмежує основоположні конституційні трудові права та гарантії сотень тисяч працівників цієї категорії і ставить їх у нерівні умови з іншими.

Подробнее...

Зайнятості - спільну увагу

  16 травня в рамках угоди про співпрацю відбулася робоча зустріч голови Обласного об’єднання профспілок Віталія Дубіля та директора обласного Центру зайнятості Вікторії Кузнецової, під час якої обговорювалася ситуація на ринку праці у воєнний період та перспективи подальшої взаємодії у цій важливій сфері.

Подробнее...

18 травня - День заснування технічної інспекції праці

З початку минулого століття, протягом багатьох десятиліть з моменту створення технічної інспекції праці цей орган виконував і продовжує виконувати надзвичайно важливі функції в життєдіяльності держави, а саме: нагляд і контроль за дотриманням роботодавцями законодавства з питань праці та охорони праці.

Подробнее...

Підтримка - в умовах війни

   В умовах війни, коли ворог знищує інфраструктуру населених пунктів і промисловий потенціал  України, значно загострились проблеми  в економіці та фінансовій сфері нашої держави.

Подробнее...

Взаємодія у вoєнний час

  Як показало життя, багаторічне плідне співробітництво між Обласним об’єднанням профспілок та Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області сприяє вирішенню багатьох питань на територіальному рівні щодо забезпечення трудових прав та інтересів працюючих, збереження стабільності в галузях. І не випадково, в рамках укладеної між ними Угоди про взаємодію проводяться консультації та  спільні заходи.

Подробнее...

Пам’ятаємо...

  Щорічно у ці весняні дні ми віддаємо шану нашим героїчним воїнам, які боронили країну від фашизму. Серед них було й чимало профспілкових активістів. Вічна слава полеглим! Щастя і міцного здоров’я нині живим ветеранам Другої світової!

Подробнее...