Вітаємо з Днем народження!

   Вітаємо голову Центрального комітету, голову обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей, депутата обласної ради VII скликання Анатолія Григоровича Білика з Днем народження.

Подробнее...

Руки геть від профспілкової власності!

     12 квітня, у Полтаві представники профспілкових організацій 15-ти обласних центрів України, в т.ч. й Дніпропетровщини, солідарно виступили проти свавілля влади, яка своїми незаконним рішеннями намагається  відібрати у профспілок Полтавщини їхній будинок та передати його органам прокуратури. Про це йдеться у повідомлені прес-центру ФПУ.

Подробнее...

Віталій Дубіль: «Стратегія інформаційної роботи ФПУ є дуже важливим та сучасним документом»

На засіданні Ради Федерації профспілок України одноголосно ухвалено Стратегію інформаційної роботи ФПУ. Своїми думками щодо цього актуального документу поділився голова Дніпропетровського обласного обєднання профспілок   Віталій Дубіль.

Подробнее...

Заслужена нагорода

   Профспілкова спільнота Дніпропетровщини вітає чудового актора - В.Гунькіна - з присвоєнням звання Народного артиста України

 

Подробнее...

День Обласного профоб'єднання у Новомосковську

   Згідно з планом роботи 0бласного об’єднання профспілок щомісячно в одному з міст області проводяться Дні облпрофоб’єднання, на які виїжджають керівники та провідні спеціалісти обласного профцентру та запрошуються спеціалісти місцевих органів влади. 27 березня 2018 року такий захід було проведено в місті Новомосковську. Зустріч пройшла на базі профспілкового комітету ПАТ «Новомосковський трубний завод» (його голова – М. Березюк очолює Координаційну Раду голів профкомів міста), де зібрались профспілкові лідери різних галузей міста та району.

Подробнее...