Підписано тристоронню Генеральну угоду

14 травня між профспілками, урядом і роботодавцями підписано тристоронню Генеральну угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки.

Подробнее...

Помнить будем вечно...

Накануне и непосредственно 9 мая - в День победы над нацизмом во Второй мировой войне – представители профсоюзов области приняли участие в ряде мероприятий.

Подробнее...

«Детскому» лету – полную готовность

10 мая председатель Днепропетровского областного объединения профсоюзов Виталий Дубиль провел совещание по подготовке к летней оздоровительной кампании-2019 с руководителями членских организаций и детских профсоюзных здравниц.

Подробнее...

ВШАНУВАЛИ ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЬЦІВ

26 квітня - у День пам'яті Чорнобильської трагедії -делегація Дніпропетровського обласного обєднання профспілок на чолі з його головою В.П.Дубілем взяла участь у заходах з нагоди 33-річчя Чорнобильської катастрофи.

Подробнее...

Вітаємо зі святами!

     Шановні члени профспілок, ветерани праці та профруху!

   Від імені президії Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок і від себе особисто вітаю вас і ваші родини з чудовими весняними святами - світлим Христовим Воскресінням, 1 Травня і Днем Перемоги!

Подробнее...

ГОЛОВНУ ВИМОГУ СТРАЙКАРІВ ВИКОНАНО

Активні практичні дії колективу, галузевої профспілки дніпропетровських будівельників за підтримки облпрофоб’єднання, потужний інформаційний залп в пресі та на телебаченні, а також інші заходи впливу на недбалих господарників сприяли досягненню конкретного результату в затяжному трудовому конфлікті в ТОВ «Проско», про який вже повідомлялось раніше.

Подробнее...

Старт дан!

10 апреля состоялась первая в этом году отчетно-выборная профсоюзная конференция на уровне областных организаций. «Старт» подведению итогов работы за минувшие пять лет дала Днепропетровская областная организация профсоюза работников культуры.

Подробнее...