НАВЧЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ

Ефективний захист трудових прав та інтересів людини праці можливий тільки за умови постійного навчання та підвищення професійних знань. Володіючи сучасними знаннями та технологіями профспілкової роботи і соціального діалогу, профспілковий лідер може ефективно відстоювати права та інтереси найманих працівників в діалозі з органами державної влади і роботодавцями.

Подробнее...

Студенческий храм культуры

Столетнему юбилею Днепровского национального университета, о чем мы уже рассказывали на страницах «Позиции», было посвящено множество научно-просветительских и культурно-массовых мероприятий, немало из которых прошли во Дворце студентов ДНУ.

Подробнее...

Зберегти державну систему профтехосвіти

Останнім часом ми вже неодноразово писали про серйозні проблеми, які виникли в сфері зайнятості, підготовки кадрів. Проте, ситуація, на жаль, не поліпшується. Влада продовжує приймати непродумані рішення з цих питань.

Подробнее...

ЗМІНИ ПОВИННІ БУТИ ПРОДУМАНИМИ

Всім зрозуміло, що реформи в усіх сферах життя України потрібні. Але вони повинні бути продуманими, реалістичними. Зокрема, це стосується й питань охорони праці. Днями профспілки області та Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини звернулися з листом до першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України С.І Кубіва стосовно запропонованого урядом проекту змін до постанови Кабміну від 26 жовтня 2011 року № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки».

Подробнее...

ДЕПУТАТИ ПОВИННІ СКАЗАТИ СВОЄ СЛОВО

Серед ключових вимог учасників нещодавньої Всеукраїнської акції протесту профспілок на захист прав трудящих однією з найважливіших було недопущення підвищення ціни на природний газ для населення, що призведе до подальшого зростання тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на всі споживчі товари.

Подробнее...