16 июня - День бухгалтера

В канун профессионального праздника финансистов – Дня бухгалтера в Доме профсоюзов состоялся организованный облпрофобъединением семинар руководителей финансовых служб членских профорганизаций.

Подробнее...

Зміна адреси електронної пошти!

Увага! З 8 липня 2019 р. діє нова адреса електронної пошти Дніпропетровського обласного об'єднання профспілок Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Подробнее...

За соціальну і справедливу Україну!

На засіданні президії Федерації профспілок України, яке відбулося наприкінці червня, серед інших було розглянуте й питання про позицію і участь профспілок у виборах до Верховної Ради України, котрі відбудуться 21 липня 2019 р. Було прийнято Звернення ФПУ до учасників виборчого процесу та членів профспілок «За соціальну і справедливу Україну», яке пропонується вашій увазі.

Подробнее...

РІК – НА ДООПРАЦЮВАННЯ

   Голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок В.Дубіль від імені президії облпрофцентру звернувся до народних депутатів України, які представляють у парламенті Дніпропетровщину

Подробнее...

Молодь – резерв і рушійна сила

Дніпропетровське облпрофоб’єднання, починаючи ще з 2002 року, одним з перших серед членських організацій ФПУ розпочало реалізацію своєї  концепції молодіжної  політики, в тому числі розробку регіональних нормативних актів щодо соціального захисту молоді.

Подробнее...