Відзначили 115-річчя профорганізації

   Ще на початку минулого сторіччя робітники «Брянки» (нині ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»), за гудком якого вже багато років живе все місто, були одними з перших засновників профспілки металістів – бойового загону робітничого класу Придніпров’я, що став авангардом профспілкового руху в регіоні і країні.

Подробнее...

Напередодні Дня працівників водного господарства України

   Напередодні професійного свята – Дня працівників водного господарства України – в Регіональному офісі водних ресурсів у Дніпропетровській області пройшов святковий захід за участю керівництва офісу та міжрайонних управлінь, кращих працівників, ветеранів галузі.

Подробнее...

РОБИТИ ОДНУ СПРАВУ

   Децентралізація в Україні, і зокрема на Дніпропетровщині, набирає обертів. Сьогодні у семи районах нашої області вже діють 86 об’єднаних територіальних громад (ОТГ). І переважна більшість з них входять до регіонального відділення Асоціації ОТГ, яка веде активну роботу із вдосконалення системи місцевого самоврядування, розвитку громад та забезпечення потреб їхніх жителів.

Подробнее...

Відзначення профспілками Дня охорони праці – 2021

   Напередодні заходів Обласним об’єднанням профспілок було надіслано Звернення президії до профспілкових організацій всіх рівнів, роботодавців, трудових колективів підприємств, установ і організацій області з нагоди відзначення Всесвітнього Дня охорони праці, в якому наголошувалось на їх важливості та необхідності дотримання карантинних вимог при проведенні.

Подробнее...

Відзнака творчої особистості

   Ім’я Оксани Рудковської добре відоме творчій громадськості не тільки Дніпропетровщини, а й різних куточків нашої країни. Без її участі ось уже багато років не відбувається майже жодного мистецького фестивалю.

Подробнее...

ХV спартакіада працівників підприємств ЖКГ, МП, ПОН

   З ініціативи президії обласного комітету профспілки працівників житловокомунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення на базі дитячого оздоровчого закладу «Комунарець» (с.Могилів Царичанського району) 20-21 травня відбулася ХV спартакіада працівників галузі.

Подробнее...